Ranking MBA – gdzie się znajdujemy?

Nasz program International MBA in Strategy, Programme and Project Management jest programem wyróżnionym w wielu narodowych oraz międzynarodowych rankingach MBA. Każdego roku rozwijamy i udoskonalamy nasz program MBA co widoczne jest poprzez osiąganie coraz wyższych pozycji w rankingach MBA. Kilka z rankingów, które wyróżniły nasz program to: QS Ranking wyróżniający kilka kategorii, w których programy MBA są ewaluowane, Eduniversal Ranking, Ranking Executive MBA Perspektywy.

Ranking MBA – QS Career outcomes

W 2022 roku nasz program MBA został oceniony jako jeden z 34 najlepszych programów MBA według Rankingu QS w kategorii „Career Outcomes”. Oznacza to, że nasi Studenci oraz Absolwenci rozwijają swoje kompetencje zawodowe w czasie studiów MBA co owocuje zwiększonym wynagrodzeniem, awansem, ale również nasi studenci zakładają własne przedsiębiorstwa.

Eduniversal MBA Ranking

Jest to międzynarodowy ranking, który ocenia najlepsze szkoły biznesu oraz programy MBA z całego świata. Nasz program International MBA in Strategy, Programme and Project Management zdobył bardzo wysoki wynik według opinii ekspertów. W rankingu Executive MBA w Europie Wschodniej zajęliśmy 24 miejsce w 2022 roku.

Ranking MBA Perspektywy

Perspektywy to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów w Polsce. W 2021 roku nasz program MBA zajął 7 miejsce w rankingu Executive MBA. W 2022 roku ranking Perspektywy nie został przeprowadzony, jednak oczekujemy kolejnej edycji rankingu.