Rekrutacja MBA 2024 – Politechnika Gdańska

Trwa rekrutacja do 17tej Cohorty studiów Executive MBA! Program ten są skierowany jest do ambitnych profesjonalistów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności zarządzania i przyspieszyć rozwój kariery zawodowej. Dołączając do rekrutacji, stajesz przed ekscytującym wyzwaniem, które może otworzyć przed Tobą drzwi do niesamowitych możliwości zawodowych.

Jak wygląda rekrutacja MBA 2024?

Rejestracja – skorzystaj z linku rejestracyjnego na naszej stronie internetowej i prześlij nam swój formularz rekrutacyjny. ( https://mba.pg.edu.pl/registration/ ). Po otrzymaniu zgłoszenia Biuro MBA skontaktuje się z Tobą bezpośrednio drogą mailową. W wiadomości znajdziesz wytyczne dotyczące kolejnego etapu rekrutacji, a nasz Koordynator ds. rekrutacji prześle Ci dokument aplikacyjny do wypełnienia.

Przesłanie wymaganych dokumentów

W celu sprawdzenia, czy spełniasz wszystkie nasze kryteria formalne, zostaniesz poproszony o dostarczenie następujących dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej:

• Kopia dyplomu ukończenia studiów licencjackich lub magisterskich (studia pierwszego lub drugiego stopnia).
  • Życiorys (CV)
  • List motywacyjny
  • Cyfrowa kopia aktualnego zdjęcia
  • Formularz zgłoszeniowy (otrzymasz go wraz z e-mailem z biura MBA)
  • Esej na jeden z tematów wskazanych przez koordynatora ds. rekrutacji
  • Certyfikat znajomości języka angielskiego, jeśli go posiadasz. Aby sprawdzić, które certyfikaty są akceptowane przez nasz Wydział, odwiedź stronę internetową: https://mba.pg.edu.pl/admission/#boundary

W ciągu tygodnia od otrzymania wszystkich dokumentów koordynator ds. rekrutacji skontaktuje się z kandydatem w celu potwierdzenia, czy spełnia on kryteria formalne, a jeśli tak, zostanie zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Zaproponowanych zostanie kilka możliwych terminów rozmowy kwalifikacyjnej.

Opłata rekrutacyjna

W przypadku otrzymania zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną należy również uregulować opłatę rekrutacyjną i przesłać potwierdzenie uregulowania tej płatności do Biura MBA. Szczegóły dotyczące dokonania przelewu zostaną zawarte w wiadomości z instrukcjami od Biura MBA. Dopiero po potwierdzeniu uregulowania opłaty otrzymasz oficjalne zaproszenie i link do spotkania kwalifikacyjnego online na platformie MS Teams.

Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa kwalifikacyjna jest prowadzona przez dyrektora MBA i dwóch wykładowców MBA. Możesz spodziewać się krótkiego testu z języka angielskiego na początku, jeśli nie złożyłeś wymaganego certyfikatu na poprzednich etapach.

Informacja o wynikach

W ciągu tygodnia od rozmowy kwalifikacyjnej koordynator ds. rekrutacji poinformuje Cię o wynikach procesu rekrutacji.

Rejestracja w systemie uczelnianym

Jeśli zostaniesz przyjęty, Biuro MBA przeprowadzi Cię przez wszystkie regulacje i procedury dotyczące zostania słuchaczem studiów podyplomowych na Politechnice Gdańskiej.