Wakacje – czas rekrutacji na studia MBA

W lipcu trwa rekrutacja studentów na polskie uczelnie, ale nie tylko tegoroczni maturzyści stoją przed ważną decyzją dotyczącą wyboru studiów. Dla menedżerów, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje,  lipiec to czas poszukiwań najlepszych programów MBA. Wybierając studia MBA dla siebie powinniśmy zwrócić uwagę na ofertę merytoryczną programu (profil i zakres tematyczny modułów MBA, liczba godzin, doświadczenie wykładowców), ale również na renomę studiów MBA, której ważnym sygnałem jest pozycja w rankingach MBA i przyznane programowi akredytacje.

Międzynarodowa akredytacja – wyróżnik najlepszych studiów MBA

Zaledwie siedem programów MBA w Polsce ma prestiżową akredytację AMBA. Jest ona świadectwem wysokiej jakości programu, który łączy w swojej ofercie wartość akademicką (bazuje na najnowszych badaniach naukowych i na współczesnych modelach wiedzy biznesowej) oraz wartość praktyczną (pozwala studentom MBA rozwijać kompetencje ważne dla efektywnego podejmowania decyzji menedżerskich, przygotowuje do roli lidera innowacji w organizacji). Akredytacja AMBA to również dowód, że studia MBA spełniają międzynarodowe standardy kształcenia na poziomie executive, co sprawia że dyplom MBA jest rozpoznawalny na globalnym rynku i otwiera absolwentom MBA drzwi do międzynarodowej kariery.

 MBA – szansa na rozwój, szansa na networking.

Wartością programów MBA jest nie tylko aktualna wiedza, ale również możliwość budowania relacji biznesowych z wykładowcami, studentami i partnerami programu MBA. Dlatego najlepsze studia MBA mają wysokie kryteria rekrutacji, na przykład przyjmują kandydatów z odpowiednim poziomem doświadczenia menedżerskiego. Aplikując do akredytowanego programu MBA możemy spodziewać się sprawdzenia poziomu języka angielskiego, testu wiedzy biznesowej, a nawet analizy zachowań menedżerskich. Gwarantuje to, że w grupie MBA spotkamy ludzi od których wiele będziemy mogli się nauczyć i wspólnie tworzyć wartościowe projekty.

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

[et_bloom_inline optin_id="optin_2"]

News

Contact

MBA Programme Office
 

Faculty of Management and Economics, Gdańsk University of Technology
Traugutta Street 79, room 404
80-233 Gdańsk, Poland
phone: +48 58 348 63 55
phone: +48 517 849 332
e-mail: mba@pg.edu.pl

 

MBA Director

PhD Beata Krawczyk-Bryłka
phone: +48 58 348 61 75
e-mail: mbadirector@pg.edu.pl

Location

 

Gdańsk, Poland

 

Berlin 503 km
Vilnius 571 km
Stockholm 626 km
Minsk 743 km
Bratislava 930 km
Kiev 1104 km
Moscow 1444 km
Madrid 2833 km
Beijing 6965 km

OK
COOKIES USE
Our website use cookies. Pricacy policy →