Koszt MBA na Politechnice Gdańskiej

Kandydaci na studia MBA na Politechnice Gdańskiej zastanawiają się nad kosztem programu MBA. Duża część z nich uważa koszt MBA za zbyt wysoki. Jednakże niewielu zdaje sobie sprawę z tego, co zawiera koszt studiów MBA.

 

Koszt MBA – co zawiera?

Opłata za studia MBA wymagana od każdego kandydata pokrywa wiele kosztów, z których kandydaci nie zdają sobie sprawy. Opłata za nasz program MBA pokrywa koszty zajęć z ludźmi biznesu posiadającymi ogromne doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach oraz w prowadzeniu własnego biznesu. Dodatkowo spotkania z ekspertami z różnych obszarów nauki i biznesu, którzy dzielą się swoją wiedzą z naszymi studentami są również finansowane z kosztu słuchacza studiów MBA. Dodatkowo, koszt studiów MBA pozwala studentom na współpracę z nauczycielami akademickimi oraz specjalistami, którzy nie tylko dzielą się ze studentami posiadaną wiedzą, ale również tę wiedzę tworzą dzięki swojej pracy naukowej związanej z przedsiębiorczością i zarządzaniem. Opłata MBA pokrywa również koszty:

  • Wizyt w międzynarodowych korporacjach, podczas których studenci MBA mogą mieć wgląd w strategie tych firm oraz poznać ich doświadczenie
  • Pracy nad projektem końcowym pod okiem eksperta z dziedziny, której projekt końcowy dotyczy
  • Dzielenia się i pozyskiwania wiedzy od innych studentów programu, którzy pracują w różnych firmach, korporacjach i posiadają ogrom wartościowych doświadczeń. Jest to ogromna szansa na stworzenie długotrwałych relacji z profesjonalistami, ludźmi wartościowymi i ambitnymi.

 

Studia MBA = Opłata MBA

Jeśli rozważasz dołączenie do programu MBA, musisz być świadom kosztów programu oraz być gotowym na wysoką opłatę MBA. Natomiast koszt pokrywa rozwój Twoich umiejętności, co w rezultacie pomoże Ci w rozwoju kariery i osiągnięciu celów biznesowych.

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

[et_bloom_inline optin_id="optin_2"]

News

Contact

MBA Programme Office
 

Faculty of Management and Economics, Gdańsk University of Technology
Traugutta Street 79, room 404
80-233 Gdańsk, Poland
phone: +48 58 348 63 55
phone: +48 517 849 332
e-mail: mba@pg.edu.pl

 

MBA Director

PhD Beata Krawczyk-Bryłka
phone: +48 58 348 61 75
e-mail: mbadirector@pg.edu.pl

Location

 

Gdańsk, Poland

 

Berlin 503 km
Vilnius 571 km
Stockholm 626 km
Minsk 743 km
Bratislava 930 km
Kiev 1104 km
Moscow 1444 km
Madrid 2833 km
Beijing 6965 km

OK
COOKIES USE
Our website use cookies. Pricacy policy →