Master of Business Administration – co warto wiedzieć?

Master of Business Administration

Master of Business Administration (MBA) to jedno z najbardziej poszukiwanych i prestiżowych kwalifikacji w dziedzinie zarządzania. Studia MBA oferują wyjątkową okazję do zdobycia zaawansowanej wiedzy biznesowej oraz rozwinięcia umiejętności, które są kluczowe dla sukcesu w dynamicznym świecie korporacyjnym. W niniejszym artykule skupimy się na rekrutacji MBA, strukturze studiów MBA i korzyściach, jakie przynosi posiadanie tego prestiżowego tytułu.

Rekrutacja MBA

Rekrutacja do 16 kohorty została już zakończona. Proces rekrutacji na studia MBA jest rygorystyczny i wymaga starannego przygotowania. Kandydaci muszą skupić się na prezentowaniu swojego doświadczenia zawodowego, osiągnięć oraz celów zawodowych. List motywacyjny, rekomendacje oraz wyniki testów to elementy, które są szczególnie ważne podczas rekrutacji MBA.

Studia MBA

Studia MBA obejmują różnorodne dziedziny, takie jak finanse, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi i strategie biznesowe. W ramach programu studiów, studenci mają szansę uczestniczyć w projektach grupowych, seminariach z praktykami biznesowymi oraz praktykach zawodowych, co wzbogaca ich doświadczenie edukacyjne. Często organizowane są również wycieczki do firm.

Tytuł MBA

Absolwenci studiów MBA cieszą się liczba korzyściami zawodowymi, takimi jak szybszy rozwój kariery, wyższe zarobki, możliwość awansu na stanowiska kierownicze oraz dostęp do rozległej sieci zawodowej. Posiadanie tytułu MBA jest także uznawane przez pracodawców jako dowód na zaangażowanie w rozwój osobisty i profesjonalny. Tytuł Master of Business Administration daje wiele możliwości na arenie międzynarodowej.

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

[et_bloom_inline optin_id="optin_2"]

News

Contact

MBA Programme Office
 

Faculty of Management and Economics, Gdańsk University of Technology
Traugutta Street 79, room 404
80-233 Gdańsk, Poland
phone: +48 58 348 63 55
phone: +48 517 849 332
e-mail: mba@pg.edu.pl

 

MBA Director

PhD Beata Krawczyk-Bryłka
phone: +48 58 348 61 75
e-mail: mbadirector@pg.edu.pl

Location

 

Gdańsk, Poland

 

Berlin 503 km
Vilnius 571 km
Stockholm 626 km
Minsk 743 km
Bratislava 930 km
Kiev 1104 km
Moscow 1444 km
Madrid 2833 km
Beijing 6965 km

OK
COOKIES USE
Our website use cookies. Pricacy policy →