Jak uzyskać tytuł MBA na politechnice?

Z roku na rok pojawiają się nowe programy MBA w Gdańsku i całej Polsce. Tytuł MBA to prestiż i duża szansa na rozwój kariery. Jak tego dokonać?

Strukturami odpowiedzialnymi za kształcenie managerów wykonawczych są obecnie uczelnie wyższe – jednostki, które zajmują się kształceniem studentów. W ile czasu zdobywa się tytuł MBA na politechnice? Kształcenie w ramach programu MBA trwa od 12 do 24 miesięcy i obejmuje realizację planu menadżerskiego opracowanego w porozumieniu radą konsultacyjną i gronem ekspertów ze świata akademickiego i biznesu. Studia kończą się złożeniem pracy pisemnej lub przedstawienia projektu z wpływem społecznym, który w ramach obrony jest oceniany przez międzynarodowe grono.

Zastanawiając się, czy warto podjąć studia MBA na Politechnice, weź pod uwagę kwestie finansowe. Program MBA w Gdańsku w ramach uczelni wyższej da Ci możliwość otrzymania renomowanego wykształcenia docenianego na rynku pracy. Dodatkową formą wsparcia studentów programu MBA jest wartość networkingowa nie tylko ze studentami z różnych edycji ale przede wszystkim ekspertami z danych dziedzin – wykładowcami programu MBA.

Co dają studia MBA na politechnice?

Program Executive MBA w Gdańsku były dawniej równoznaczne z wysokim stanowiskiem. Obecnie do programu MBA mogą dołączać menadżerowe z minimum 3-letnim doświadczeniem kierowniczym. Studia nie są już tylko kwestią prestiżu, ale najczęściej sposobem zdobywania nowych kwalifikacji i umiejętności. Należy jednak pamiętać, że ze względu na wyjątkowość programu studiów MBA na Politechnice Gdańskiej oraz międzynarodowość nie są traktowane jako studia magisterskie. Tytuł MBA jest sposobem na wyróżnienie się spośród szerokiej rzeszy magistrantów dodatkowymi kwalifikacjami.

Rozpoczynając studia MBA, przystępując do rekrutacji niekoniecznie musisz sam zgłębiać określone problemy managerskie lub finansowe ale uczestniczysz w zajęciach, które pozwolą Ci na poszerzenie swojej wiedzy i zdobycie konkretnych umiejętności. Dlatego też tytuł Executive MBA nie musi obecnie oznaczać studiów dla profesjonalistów znających dziedzinę, ale rozwijanie swoich zainteresowań i poszerzanie wiedzy, najczęściej związanej z wykonywanym zawodem.

Sprawdź ofertę Wydziału Zarządzania i Edukacji Politechniki Gdańskiej i wybierz International MBA Program w Gdańsku, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany zawodowe i życiowe pasje!

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

[et_bloom_inline optin_id="optin_2"]
OK
COOKIES USE
Our website use cookies. Pricacy policy →