Program MBA na Politechnice Gdańskiej – 4 filary

Program MBA dla menadżerów, dyrektorów i kierowników z wieloletnim doświadczeniem opiera się na 4 podstawowych filarach. Są to: Foundations, Operational Excellence, Strategic Thinking oraz People Management & Self Development. Program MBA na Politechnice Gdańskiej jest programem międzynarodowym, zatem zarówno pod względem przeprowadzania zajęć, ale i założeń oraz opisów opiera się na języku angielskim.

Foundations

Filar Foundations tworzy solidne podstawy, które pozwalają studentom na efektywne poszerzanie wiedzy i kompetencji podczas dalszej części programu MBA. Składa się on z takich przedmiotów jak: Business Economics, Financial Accounting, Business Law i inne. Jego celem jest łączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną, by nauczyć studentów jak analizować problemy, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Operational Excellence

Nasz program MBA zakłada, że w czasach globalizacji, Operational Excellence jest kluczowym narzędziem do stworzenia odpowiedniej pozycji przewagi konkurencyjnej na rynku, zwłaszcza międzynarodowym. Operational Excellence jest częścią programu MBA, która skupia się na tym w jaki sposób wdrożyć cele strategiczne w działanie biznesu kładąc nacisk na takie aspekty jak: change management, strategic manegement.

Strategic Thinking

Strategic Thinking to nieodłączny element każdego programu MBA. Kompilacja przedmiotów prowadzonych w ramach tego filaru pokazuje dlaczego strategia jest istotna w organizacjach pod względem uzyskania i utrzymania przewagi konkurencyjnej. Strategic Thinking łączy dobre przywództwo z dobrą strategią, co pozwala również na zrozumienie jak bardzo istotny jest wpływ człowieka na powodzenie strategii.

People Management & Self Development

Dzięki temu filarowi studenci programu MBA mogą zwrócić uwagę na własne talenty i predyspozycje w kontekście zarządzania. Ten filar kładzie bezpośredni nacisk na główne założenie programu MBA – ciągłe samodoskonalenie się, nie tylko na polu zawodowym. Podczas przedmiotów prowadzonych w ramach tego filaru, studenci dowiadują się jak efektywnie tworzyć zespół i nim zarządzać oraz w jaki sposób odkryć talenty nie tylko w sobie, ale i w innych.
Program MBA to doskonały wybór dla osób chcących rozwijać siebie i swoje organizacje
By w pełni zrozumieć jakie cele oraz założenia reprezentuje program MBA na Politechnice Gdańskiej, zachęcamy odwiedzić naszą stronę internetowa mba.pg.edu.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat każdego z filarów. Jeżeli stwierdzisz, że nasz program MBA jest dla Ciebie odpowiedni, zapraszamy na rekrutację do nowej edycji.

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

[et_bloom_inline optin_id="optin_2"]
OK
COOKIES USE
Our website use cookies. Pricacy policy →