Studia MBA na Politechnice Gdańskiej

Zostań MBA dzięki naszemu programowi studiów MBA!

Pracujesz jako menadżer, dyrektor lub kierownik? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tych dziedzinach? Jeśli tak, nasze studia MBA są w sam raz dla Ciebie.

Jak nasze studia MBA pozwolą Ci zostać ekspertem w dziedzinie zarządzania?

Nasze studia MBA oferują szeroki zakres kursów pozwalających na rozwinięcie umiejętności menadżerskich. Strategic Management, Risk Management, Human Capital Management – to tylko kilka modułów przeprowadzanych podczas studiów MBA na Politechnice Gdańskiej. Nasza kadra dydaktyczna składa się z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy chętnie dzielą się ze studentami MBA swoją wiedzą i doświadczeniami. Nasi wykładowcy przekażą Ci wiedzę opierając się na przykładach z praktyki.

Podczas studiów MBA będziesz miał/a możliwość dzielenia się wiedzą wraz z innymi studentami, którzy również mają ogromne doświadczenie pracując na stanowiskach menadżerskich. Każdy student MBA reprezentuje i może dzielić się innymi wartościami, które sprawiają, że studia MBA to niesamowita przygoda, która pozwoli Ci się rozwinąć.

Jeśli chcesz rozpocząć studia MBA, zgłoś się do nas podczas naboru do następnej edycji, który rusza już w marcu!