Program MBA w Gdańsku? Czy to dla mnie ścieżka kariery?

Wielu chce, niewiele może. Dlaczego? Wiedza w programie MBA jest na poziomie Executive dlatego należy wykazać kompetencje i doświadczenie managerskie.

Myślisz o karierze na najwyższym stanowisku kierowniczym lub zdobyciu nowych kwalifikacji? Zastanawiasz się, co daje tytuł MBA i czy warto pójść na te studia? Program MBA prowadzony na Politechnice Gdańskiej w Gdańsku pozwala uzyskać tytuł Master in Business Management.  Nie są to studia magisterskie ale specjalistyczne przeznaczone dla kadry kierowniczej. Studia MBA Gdańsk i samo tytuł MBA kojarzy się zwykle z wiedzą, doświadczeniem i prestiżem. Studia Executive stają się jednak coraz bardziej popularne, a powody do ich podjęcia różne, związane nie tylko z chęcią rozwoju kariery ale również poznania nowych ludzi z różnych branży tzw. networkingu. Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oferuje kształcenie na studiach podyplomowych MBA w systemie stacjonarnym, zaocznym i hybrydowym – zależnie od sytuacji epidemiologicznej i zapotrzebowania studentów programu MBA na politechnice.

Dowiedz się więcej, czy warto podjąć studia MBA w Gdańsku i wybierz program na jednej z najstarszych, autonomicznych uczelni państwowych w Polsce. 

Program MBA na politechnice – tak, to jest dla mnie!

Jeśli masz już przeprowadzoną analizę i jesteś zdecydowany na podjęcie studiów MBA w Gdańsku to jako zaprawiony manager wziąłeś pod uwagę różne czynniki, które oprócz zainteresowań daną dziedziną mogą wpłynąć na podjęcie decyzji o programie MBA. Executive MBA to temat, który budzi wiele wątpliwości związanych ze sposobem rekrutacji na studia, finansami czy nadziejami dalszej kariery po studiach. Czy zatem warto podejmować studia MBA? Powodów, dla których zdecydujesz się na ten krok, może być kilka:

  • poszerzenie wiedzy w wybranej dziedzinie (zarządzania, analityki finansowej, autoprezentacji)
  • doskonalenie umiejętności w zakresie zarządzania programem i projektami
  • podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych,
  • chęć prowadzenia własnej firmy

Cele te realizować możesz jednak także poza programem MBA na Politechnice. Dlaczego więc warto zdecydować się na rozpoczęcie starań o tytuł Executive MBA i to w Gdańsku? Jeśli po studiach zacząłeś rozwijać się w biznesie, program MBA umożliwi Ci kontynuację tych działań pod okiem mentora, który sprawować będzie nad Twoim rozwojem opiekę i nadzór. Tytuł MBA to także prestiż, który może przekładać się na lepsze możliwości zatrudnienia, awans czy wyższe zarobki.

 

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

[et_bloom_inline optin_id="optin_2"]

News

Contact

MBA Programme Office
 

Faculty of Management and Economics, Gdańsk University of Technology
Traugutta Street 79, room 404
80-233 Gdańsk, Poland
phone: +48 58 348 63 55
phone: +48 517 849 332
e-mail: mba@pg.edu.pl

 

MBA Director

PhD Beata Krawczyk-Bryłka
phone: +48 58 348 61 75
e-mail: mbadirector@pg.edu.pl

Location

 

Gdańsk, Poland

 

Berlin 503 km
Vilnius 571 km
Stockholm 626 km
Minsk 743 km
Bratislava 930 km
Kiev 1104 km
Moscow 1444 km
Madrid 2833 km
Beijing 6965 km

OK
COOKIES USE
Our website use cookies. Pricacy policy →