Rankingi MBA – MBA Politechnika Gdańska

Podczas rekrutacji na studia MBA wielu kandydatów pyta nas o pozycję naszego program MBA w znanych rankingach MBA. Nasz program MBA został doceniony w Polskich oraz międzynarodowych rankingach MBA:

  • QS Ranking
  • Perspektywy MBA Ranking

Tego typu rankingi MBA biorą pod uwagę wiele istotnych czynników: wpływ studiów MBA na rozwój kariery, opinie absolwentów, poziom doświadczenia wykładowców program. Poza popularnymi rankingami MBA, nasz program przygotowuje również własny wewnętrzny Ranking MBA. Takie działanie pomaga nam w ocenie satysfakcji naszych studentów z naszego program MBA, jak nasze studia wpływają na rozwój kompetencji i umiejętności naszych studentów oraz co i jak możemy robić lepiej.

 

Nasz wewnętrzny ranking MBA jako narzędzie stałego rozwoju

W celu ciągłego ulepszania naszego program MBA, przygotowujemy własny ranking MBA na wydziale Zarządzania i Ekonomii. Ranking ten bierze pod uwagę wiele aspektów studiów MBA prowadzonych na Politechnice Gdańskiej. Raz w roku przeprowadzamy badanie wśród naszych studentów i absolwentów. Bierze ono pod uwagę takie aspekty jak:

  • Rozwój umiejętności i komperencji naszych studentów
  • Ocena wykładowców naszego programu przez naszych studentów
  • Opinie i komentarze studentów odnośnie zakresu naszego programu MBA.

 

Wyniki naszego rankingu MBA

Wyniki otrzymane dzięki naszym studentom i absolwentom pozwalają nam na spojrzenie na program MBA z innej perspektywy. Analizujemy zebrine informacje I tworzymy wewnętrzny ranking MBA, który pokazuje nam:

  • Jakie moduły są uważane przez studentów za najlepsze. Pozwala nam to zwrócić uwagę jakie treści i tematy są dla naszych studentów najbardziej wartościowe.
  • Kto według studentów jest najlepszym wykładowcą programu MBA. Bazując na opinii studentów nagradzamy najlepszych wykładowców podczas uroczystej ceremonii rozdania dyplomów – graduacji MBA.
  • Jakie kompetencje i umiejętności rozwinęli studenci podczas naszego prgoramu. Nasz ranking MBA pozwala nam ocenić czy program realizowany dla studenów jest dla nich satysfakcjonujący i jakie jego aspekty pomagają naszym studentom w rozwoju.

 

Nasz wewnętrzny ranking MBA jest złożonym narzędziem umożliwiającym regularną ocenę naszego programu w celu doskonalenia go. Mimo że Polskie I światowe ranking są dla nas bardzo ważne, nasz wewnętrzny ranking MBA jest niezwykle wartościowy dla naszego programu, naszych wykładowców, a w szczególności dla naszych obecnych i przyszłych studentów.

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

[et_bloom_inline optin_id="optin_2"]

News

Contact

MBA Programme Office
 

Faculty of Management and Economics, Gdańsk University of Technology
Traugutta Street 79, room 404
80-233 Gdańsk, Poland
phone: +48 58 348 63 55
phone: +48 517 849 332
e-mail: mba@pg.edu.pl

 

MBA Director

PhD Beata Krawczyk-Bryłka
phone: +48 58 348 61 75
e-mail: mbadirector@pg.edu.pl

Location

 

Gdańsk, Poland

 

Berlin 503 km
Vilnius 571 km
Stockholm 626 km
Minsk 743 km
Bratislava 930 km
Kiev 1104 km
Moscow 1444 km
Madrid 2833 km
Beijing 6965 km

OK
COOKIES USE
Our website use cookies. Pricacy policy →