Rekrutacja MBA – ile nam zostało?

Rekrutacja MBA na Politechnice Gdańskiej wkrótce dobiegnie końca!

Proces rekrutacji do XV Edycji Studiów MBA rozpoczęliśmy w marcu 2022. Udało nam się zorganizować kilka spotkań otwartych dotyczących rekrutacji na studia MBA, na których odpowiedzieliśmy na wiele pytań nurtujących naszych kandydatów. Ostatnie otwarte spotkanie sprawiło, że do procesu rekrutacji MBA dołączyło kilku obiecujących kandydatów chcących rozpocząć studia MBA na Politechnice Gdańskiej.

 

Studia MBA – rozmowy kwalifikacyjne

Każdy kandydat po przesłaniu formularza rekrutacyjnego MBA jest zapraszany na rozmowę z dyrektor program MBA oraz naszymi Quality Leads. Musimy przyznać, że każde spotkanie z potencjalnymi studentami MBA było bardzo inspirujące i pokazało nam jak wielu utalentowanych i ambitnych ludzi wkrótce dołączy rozpocznie studia MBA na Politechnice Gdańskiej. Dzięki nim MBA Community zwiększa się z roku na rok, a my jesteśmy dumni mając w tym swój udział jako program Executive MBA.

 

Ostatnia szansa na studia MBA – rekrutacja poprzez formularz

Jeżeli jesteś gotowy/gotowa, by zacząć swoją podróż ze studiami MBA, wyślij nam swoje zgłoszenie korzystając z zakładki Rekrutacja MBA na naszej stronie. Wraz ze świeżo zrekrutowanymi studentami MBA czekamy właśnie na Ciebie! Wkrótce po przesłaniu nam swojej aplikacji, nasz koordynator ds. Rekrutacji MBA skontaktuje się z Tobą i pomoże Ci w dalszym procesie.

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

[et_bloom_inline optin_id="optin_2"]
OK
COOKIES USE
Our website use cookies. Pricacy policy →