Ruszyła rekrutacja na studia MBA na Politechnice Gdańskiej

Od marca 2023 ruszyła rekrutacja na studia MBA: International MBA in Strategy, Programme and Project Management.

To już XVI edycja naszego programu realizowanego na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Za nami już dwa otwarte spotkania rekrutacyjne: 23.03 oraz 20.04. Na spotkaniach kandydaci mogli dowiedzieć się na czym polega proces rekrutacji MBA, jakie są wartości realizowanego przez nas programu, czego można oczekiwać od poszczególnych filarów MBA.

Rekrutacja na studia MBA krok po kroku:

1. Zarejestruj się używając naszego formularza na stronie: https://mba.pg.edu.pl/registration/
  2. Otrzymasz maila z prośbą o nadesłanie wymaganych dokumentów rekrutacyjnych:
    • CV
    • Cover Letter
    • Fotografia
    • Dyplomy ukończenia studiów
    • Certyfikat językowy
    • Esej (jego temat podany zostanie w mailu z odpowiedzią na zgłoszenie)
  3. Weryfikacja aplikacji. Rekrutacja na MBA jest procesem, podczas którego rzetelnie weryfikujemy doświadczenie i motywacje każdego kandydata. Dlatego weryfikacja nadesłanych dokumentów trwa minimum 5 dni roboczych.
  4. Opłata za rekrutację MBA wynosi 700 PLN. Każdy kandydat po otrzymaniu pozytywnej informacji dotyczącej weryfikacji dokumentów rekrutacyjnych musi dokonać opłaty przed przystąpieniem do ostatniego etapu.
  5. Rozmowa rekrutacyjna na studia MBA to ostatni etap procesu rekrutacyjnego. Zostaniesz zaproszony na spotkanie, które nazywamy Quick Business Review. Dzięki temu spotkaniu możesz dać się poznać bliżej. Chcemy poznać Twoje doświadczenie nie tylko na podstawie CV, ale też rozmowy na temat Project Management, ekonomii i przywództwa.

Spotkanie otwarte – rekrutacja na studia MBA Wydziału Zarządzania i Ekonomii 25.05.2023

Jeśli wciąż zastanawiasz się czy wziąć udział w rekrutacji MBA, bo nie wiesz czy nasz program jest dla Ciebie, to zapraszamy na spotkanie otwarte online, które odbędzie się 25.05.2023 o godzinie 18:30. Aby wziąć udział w spotkaniu, zarejestruj się przy użyciu linku: https://mba.pg.edu.pl/mba-open-admission-meeting/

Rekrutacja na studia MBA trwa do września 2023.